Alpakos vilnos siūlai

Alpakos vilnos siūlai

Pavasarį apkirptos alpakos, atidavė savo šiltą ir švelnų kailiuką, iš kurio vasaros galui jau turime 100% alpakų vilnos siūlus. 
Siūlų karšimui naudota tik 1 klasės alpakų vilna.

Pas mus gyvena ne daug alpakų, bet visos auginamos su meile, priežiūra ir pakankamai plačia spalvų palete. 

Ar žinojote, kad alpakos vilna yra ypatinga?

Alpakos užaugina stipriausią žinomą natūralų pluoštą, kuris minkštumu prilygsta kašmyrui. Alpakų vilna turi kitą pranašumą, lyginant su kašmyru – ji gali būti net 26 natūralius Spalvų atspalvius, nesiglamžo ir nesivelia.

Alpakos vilna yra natūralus pluoštas, turintis bene daugiausiai gerų savybių. Alpaka yra itin vertinama prabangios mados kūrėjų ir rankų darbą vertinančių žmonių. Alpakos siūlas yra lengvas, labai minkštas ir itin patvarus. Kadangi alpakos siūlai yra itin šilti, tai idealus pasirinkimas žiemos mezginiams. Alpakos siūlas turi plauką, pūką. 

Taip pat labai svarbu, jog alpakų vilna yra tinkama žmonėms, kurie yra alergiški avies vilnai būtent dėl avies siūluose esančio lanolino. Alpakų vilnoje ir siūluose nesant lanolino, nesiveisia dulkių erkutės, kurios ir sukelią alergiją. Gaminiai iš alpakų vilnos mažiau tepasi, kadangi nėra šios specifinės medžiagos, prie kurios ir limpa dulkės.

Alpakos vilnos struktūra tokia, kad šviečiant saulei ji atspindi spindulius ir oda neprakaituoja. Prekių palyginimas (0)


100% alpakų vilnos siūlai

100% alpakų vilnos siūlai

Pavasarį apkirptos alpakos, atidavė savo šiltą ir švelnų kailiuką iš kurio rudeniop jau turime 100% ..

15.00€ Be PVM: 15.00€

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)