Pagalvė kūdikiui 30x40

Pagalvėlė kūdikiui ir mažam vaikui 30x40 cm, reguliuojamas pagalvės storis.

Paglavės karšinys iš mūsų Vokės vingio alpakų vilnos, 100 % natūralus pluoštas išplautas ekologiškomis skalbimo priemonėmis žemoje temperatūroje, sodrintas infraraudonaisiais spinduliais, dezinfekuotas ultravioletiniais spinduliais ir ozonu. 

AlkaWool naudojama technologija apdorota vilna lieka natūrali, nes nepažeidžiama alpakos vilnos plaukelių struktūra, o tai sąlygoja, kad išlieka visos geros ir tikros prigimtinės alpakų vilnos savybės. 

Tokiu natūraliu aplakų vilnos pluoštu užpildyta patalynė miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dėl šių savybių pagalvytė su natūraliu alpakų vilnos karšinio užpildu puikiai tinka naudoti tiek žiemą, tiek vasarą. Žiemą - šildo, vasarą - vėsina. 
Natūrali alpakų vilna dėl jos unikalių termoreguliacinių ir hidrodkopinių savybių sukuria ypatingai gerą mikroklimatą miego metu. 

Pagalvių priežiūra labai paprasta, reikia kartais vėdinti natūraliomis oro sąlygomis. Išėmus vidinį silikonizuoto pluošto įdėklą, pagalves galima skalbti rankomis arba skalbimo mašina su būgno greičiu iki 30 aps/min., vandens temeperatūra ne aukštesnė nei 35 laipsnių, naudojant natūralias skalbimo priemones. Džiovinti, negręžiant, patiesus ir ištampius iki buvusios formos leisti natūraliai išdžiūti. 

Visi AlkaWool prekės ženklo gaminiai - 100% natūralūs ir lietuviški produktai.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: PAT001
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 45.00€

  • Be PVM: 45.00€

Žymės: pagalvė kūdikiui mažam vaikui